Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Nowe logo przestrzeni PanemJEZUS.pl

 

Minęło już wiele lat od kiedy na potrzeby jednych rekolekcji ewangelizacyjnych powstało hasło, logo, strona PanemJezus.pl. Więcej można zobaczyć klikając ikonkę "logo" na samej górze strony, lub w zakładkę w menu.

Później wtopiło się ono w moją stronę internetową i profil na fb.Umieszczałem je też na zdjęciach czy prezentacjach, które dzięki temu przekierowywały na kerygmat zebrany na mojej stronie.

Ostatnio naszła mnie myśl i pragnienie odświeżenia tego logo. Poniżej dzielę się propozycjami, pomysłami, inspiracjami.

 

 

Propozycja pierwsza - wyjściowa

 

 

Propozycja druga

 

 

 

Propozycja trzecia

 

 

Propozycja czwarta

 

 

 

Propozycja piąta

 

 

Komentarze znajomych z fb:

  • Konrad: Ciekawe logo
  • Mark: chiron nawiązujący do symbolu bluetooth
  • Piotr: Myślę, że ciekawe i nowoczesne, ale zbyt skomplikowane. Bluetooth zrobione jak Px z zasięgiem jak WiFi i w kółku i wystarczy. Ten krzyż z sercem i napis będą czytelne tylko w dużym powiększeniu, a w małym będą sprawiały, że logo będzie mniej czytelne.
  • Magda: Chyba ostatnie, albo to z łapkami
  • Grzegorz: najładniejsze z nich jest ...właśnie to stare.
  • Anna: Te nowe to jakoś mi się kojarzą odwrotnie, tzn., że Jezus jest w zasięgu jakimś (=otoczony falami). Jeśli już, to pierwsze (stare) i ostatnie (najmniej przeładowane). W innych tematyka sieciowo-telefoniczna zanadto dominuje nad Panem Jezusem :) (imho, oczywiście ;)
  • Grzegorz: Mi najbardziej to ostatnie bez tegonlewego "nawiasu"
  • Michał: Oryginalne > trzecie, piąte. Też uważam, że prostota jest kluczem. To z dłońmi moim zdaniem koncentruje się na ewangelizacyjnej roli kapłana (układ rąk kojarzy się z hostią). Unikałbym też dwóch głównych symboli na jednym obrazku, chi-ro i krzyża - nie jest wtedy jasne, co jest ważniejsze i jakie jest przesłanie. Co do oryginalnego, to teraz w modzie są wszelakie fitness trackery, więc bluetooth cały czas jest rozpoznawalny.Myślę, że jedynka też ma potencjał, gdyby usunąć krzyż (ale to brzmi...)
  • Anna: proszę jeszcze spróbować (tak z ciekawości) z opcją starą, ale na czarnym tle i wpisana w koło a nie owal.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.